Főoldal » Angol-Spanyol-Francia-Orosz munkaközösség » Nemzetközi online diákkonferencia Árpádos részvétellel

Nemzetközi online diákkonferencia Árpádos részvétellel

A tavalyi év nemcsak a mi életünket, hanem az egész világot megrázta. A tavaszi Covid-19 vírus miatt otthonról hallgattuk az órákat, és sajnos nem találkozhattunk egymással majdnem fél évig.

2019 őszén itt Budapesten és az Árpád Gimnáziumban jártak az indiai St Mark’s Girl School diákjai, akikkel egy élményteli hetet tölthettünk el.

Az indiai barátaink májusban egy nemzetközi zoom conferenciára hívtak minket, osztrák, francia, olasz maláj, holland és szlovák diákokkal együtt. Hosszasan beszélgettünk arról, hogy milyen máshol a helyzet. Kiderült, hogy nagyon hasonlóak a szigorítások, kis eltéréssel mindenhol ugyan úgy éltek és tanultak a diákok, mint mi itthon.
(írta: Robert Amélie 9.b)

A galéria itt tekinthető meg, míg a bejegyzés angolul (article in English) itt olvasható.