1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Történelem munkaközösség » Népek kultúrája a Dunakanyarban – szentendrei kirándulásunk

Népek kultúrája a Dunakanyarban – szentendrei kirándulásunk

Dr. Szendi Emma tanárnő idén is megszervezte iskolánk hagyományos szentendrei kirándulását. A kezdő osztályainkból összesen 35 diák tekinthette meg a Duna-parti város nevezetességeit. Kísérőként Németh Réka tanárnő és Hadászi Anna tanárjelölt vettek részt a programon. A gyerekek először Szendi tanárnő vezetésével Szentendre történelmi emlékeit tekinthették meg, ezután a Skanzenben igen remek színvonalú, készségfejlesztő, a történelemórákon elvárt forráselemzést is támogató interaktív foglalkozásokon vehettek részt. Köszönjük mindhárom kollégánknak a kirándulás megszervezését és lebonyolítását!