Főoldal » Német munkaközösség archívum » Nyári német nyelvi tábor

Nyári német nyelvi tábor

Kedves Szülők!

Iskolánk ismét tervez német nyári nyelvi tábort az osztrák Tirolban, Niederndorf környezetében.
A tábor időpontja: 2019. július 7-13.

A tanulókat iskolánk három némettanára kíséri el, akik felügyelnek a gyerekekre, és naponta megbeszélik velük az esetleges nyelvtani  problémákat, valamint különböző szituációs feladatokat adnak nekik, amiket a tanulóknak önállóan kell megoldaniuk az ott élő emberekkel kapcsolatot teremtve.

Tanítás: Naponta 3 óra anyanyelvi tanárokkal, 2 óra gyakorlás magyar némettanárral.

Elhelyezés: 2-4 ágyas fürdőszobás szállodai szobákban, teljes ellátással.

Utazás: Autóbusszal (indulás vasárnap reggel, érkezés szombat este)

Tervezett kirándulások: Kufstein, Ebbs, Innsbruck, München, Berchtesgaden, Chiemsee.

A kirándulás ára: 200 Euro és 25 600 Ft (ebből  5000 Ft előleget november 30-ig az iskolában kell befizetni). Ezek a díjak tartalmazzák az utazás, szállás, napi 3 étkezés, a német órák díját, valamint a belépőjegyek árát.

Csorbáné Tóth Irén
szervező tanár