1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Angol munkaközösség archívum » Nyelvi nagykövet program

Nyelvi nagykövet program

2016. április 13-án a DSC_0055Nyelvi nagykövet program keretében a 10.d osztály haladó angolos csoportjának 12 tanulója és az osztályfőnök részt vettek egy céglátogatáson az AMWAY COMPANY-nál. A program során bemutatták a nemzetközi multinacionális cég működésének alapelveit, illetve az ott dolgozó beosztottak feladatait. A körbevezetés angol nyelven folyt, ezáltal bővíteni tudtuk nyelvi ismereteinket. Kellemes fogadtatásban volt részünk, a cég dolgozói kedvesek, barátságosak és nyitottak voltak a kérdéseinkre.

Véleményünk szerint a látogatás rendkívül érdekes volt, hiszen betekintést nyerhettünk egy általunk alig ismert közegbe. Újabb választási lehetőségek nyíltak meg előttünk, melyek talán fontos szerepet fognak játszani jövőnk alakulásában.

Reméljük, a program folytatódik és még több ilyen helyre eljutunk, mielőtt döntenünk kell a továbbtanulásról.

Ács Tamás – Turi-Mészáros Máté 10.d

DSC_0083