Főoldal » Eredményeink 14/15 » OKTV döntőseink és eredményeik a 2014/15-ös tanévben

OKTV döntőseink és eredményeik a 2014/15-ös tanévben

Befejeződtek az idei Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyek. Ahogy a lenti grafikonból kitűnik, idén egyaránt rekordot döntöttünk az OKTV döntőjébe jutott (14), és a döntőben az első 10 között végzett tanulóink számát (6) illetően is.
A 2014/15-ös tanév az OKTV döntőjében szerepeltek:

Angol nyelvből (I. kategória) 7. helyezett Garai Luca (12.a), 11. helyezett Keszthelyi Erzsébet (12.a), felkészítő tanáruk Kárpáti Attila.
Angol nyelvből (II. kategória) 7. helyezett Ciceu Iarina (11.d), felkészítő tanára Gergely Jánosné.
Biológiából (I. kategória) 3. helyezett Kardos Ilona (12.b), tanárai Kis Róbert és Ónodi Lívia, 6. helyezett Nagy Dániel (12.a), tanárai: Kis Róbert, Sziliné Dienes Irén és Tarlós Péter.
Fizikából (I. kategória) 7. helyezett Szépfalvi Bálint (11.b), 16. helyezett Bencsik Bálint (11.b), felkészítő tanáruk Nagy Attila.
Fizikából
(II. kategória) 13. helyezett Jakobi Ádám (12.c), felkészítő tanára Gärtner István.
Földrajzból
13. helyezett Pongrácz Dániel (12.b), tanára Nánay Mihály.
Informatikából
(II. kategória) 34. helyezett Bencsik Bálint (11.b), felkészítő tanára Sztojcsevné Fekete Mária.
Kémiából
(I. kategória) 23. helyezett Harsay Lőrinc (12.b), felkészítő tanára Kovácsné Keszléri Erzsébet.

Magyar irodalomból 9. helyezett Molnár Boldizsár (12.a), felkészítő tanára Molnárné Vámos Katalin.
Matematikából (III. kategória, speciális matematika tagozatosok) 28. helyezett Kovács Viktória (11.b), Felkészítő tanárai Meszlényiné Róka Ágnes és Koncz Levente.
Német nyelvből  (I. kategória) 21. helyezett Vadász Dániel (12.c), felkészítő tanára Serfőző Anikó.

Gratulálunk!

OKTV eredmenyeink evek