1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Magyar munkaközösség kultúra » Operakaland – Hattyúk tava

Operakaland – Hattyúk tava

2023. március 16-án 50 árpádos diák tekintette meg a gyönyörűen felújított Magyar Állami Operaházban A hattyúk tava című balettelőadást. A szervezők jóvoltából a tanulók kísérőtanáraikkal együtt (Molnárné Vámos Katalin, Ecsedi Grácia, Csernus Magdolna, valamint Csizmazia Mátyás tanárjelölt) a nagysikerű Csajkovszkij-balett főpróbáján vehettek részt, méghozzá igencsak kedvezményesen, 1000 Ft-os belépőjeggyel. A csodálatos, érzelemdús koreográfia, a pompás jelmezek és díszletek, a kiváló táncprodukciók elbűvölték a látogatókat.

A kaland folytatódik: számos opera- és balettelőadást nézhetnek meg a diákok a szervezők jóvoltából online formában is. A Don Quijote, a Rómeó és Júlia című balettelőadások után a Don Giovanni című opera a 2023-as év következő online MVM OperaKalandja.

Hálásan köszönjük a lehetőségeket az Operakaland szervezőinek:

Molnárné Vámos Katalin, ÓÁG-szervezőtanár