1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Krónika » Öregdiák-találkozó az Árpád Gimnáziumban

Öregdiák-találkozó az Árpád Gimnáziumban

Ez úton is tájékoztatjuk az érdeklődőket, hogy az idei találkozó (a felvételi vizsgák miatt) a szokásosnál egy héttel később, MÁRCIUS 13-án 18 órakor lesz. Az egykori osztályok diákjai, tanárai a szokásos módon egy-egy osztályteremben találkozhatnak egymással, az aulában pedig megtekinthetik az árpádos hírességeket bemutató kiállítás-sorozatunk következő darabját, melynek témája az idén a humán tudományterület. Többek között neves nyelvészek, irodalomtudósok, zenetörténészek, jogászok, régészek, történészek, filozófusok életpályáját mutatjuk be, akikre méltán lehet büszke az Árpád Gimnázium közössége.

Aki tud javasolni olyan öregdiákot, aki a fent említett körbe tartozik, kérjük, jelezze e-mailben az arpadoregdiak@arpad.sulinet.hu címen.