1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Archívum » Parkolási lehetőség a szóbeli felvételi vizsgák alatt

Parkolási lehetőség a szóbeli felvételi vizsgák alatt

A szóbeli vizsgára érkezők figyelmét felhívjuk, hogy a gimnázium környékén reggel 8 órától fizetős a parkolás, ennek ellenére általában kevés a szabad parkolóhely. Az iskola előtti kis utcában (a Nagyszombat utca szervizútján) táblával jelzett várakozási tilalom van érvényben, és a Közterület Felügyelet rendszeresen megbünteti az ezt figyelmen kívül hagyókat. Az iskola udvarán ezért parkolási lehetőséget biztosítunk az autóval érkezőknek. Az udvarra a Szőlő utcai kapun át hajthatnak be. Az autók leparkolása után a gimnázium épületébe a főbejáraton át léphetnek be, mely az udvar bejáratától a Szőlő utca-Nagyszombat utca útvonalon kb. 100 méteres sétával érhető el. Aki pedig megteheti, azt kérjük, hogy vegye igénybe a közösségi közlekedést.