1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Magyar munkaközösség archívum » P+R a Radnóti Színházban

P+R a Radnóti Színházban

A Radnóti Színház új programot kínál, ez a P+R (Pedagógus és Radnóti) sorozat, melynek keretében a színház drámainstruktorai továbbképzéseket tartanak érdeklődő tanároknak, kulisszajárással egybe kötött színházlátogatást szerveznek diákcsoportoknak, majd egy beszélgetés során – szituációs játékokkal – közösen dolgozzák fel a látottakat a diákokkal. A program bemutatóján Kováts Adél, a színház igazgatója és a színházpedagógiai program vezetői rövid tájékoztatást adtak az elérhető lehetőségekről, felvázolták az együttműködésben rejlő lehetőségeket.
Majd pedig a meghívott vállalkozó kedvű tanárok, így Feketéné Kovács Anikó és Fülöp Katalin tanárnők, maguk is kipróbálhatták a színház próbatermében az egyes munkaformákat. Köszönjük a lehetőséget Mlynarik Julcsinak, aki immár második éve aktív tagja a Radnóti Színház RIM (Radnóti Ifjúsági Műhely) csoportjának.