1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Angol-Spanyol-Francia-Orosz munkaközösség » Projekt kontinenseken át

Projekt kontinenseken át

Az Óbudai Árpád Gimnázium 5 diákja (Baranyi Dániel, Németh Ferenc, Sándor Miklós, Trauninger Zalán, Mihók Eszter és Horváth Lili) részt vesz a Mythical Lores című nemzetközi projektben. A projekt 5 ország részvételével zajlik: India, Malajzia, Görögország, Franciaország és Magyarország. A projekt októbertől decemberig folyik angol nyelven egy Facebookos zárt csoportban. A résztvevők megosztják saját országuk legfontosabb, legjellemzőbb mitológiai történeteit képekkel illusztrálva, majd írnak egy közös történetet, amihez a résztvevők készítenek illusztrációkat. Az öt részből álló lánctörténet egy-egy láncszemét a különböző országok diákjai írják, majd az elkészült történetet e-book formájában fogják közzétenni. Az ütemterv ITT olvasható.