1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Kosárlabda » Streetball csapatunk a diákolimpia országos döntőjébe jutott

Streetball csapatunk a diákolimpia országos döntőjébe jutott

A B33 (streetball) diákolimpia regionális döntőjében két csapatunk is érdekelt volt. A Bea Bence (11.b), Bea Gergely (12.b), Korompai Zsolt (11.b), Nagymihály Levente (11.b) összeállítású csapat 3. lett, így bejutott az országos döntőbe, ahol összesen 12 csapat vehet majd részt.

Másik csapatunk – Bak Márton (12.a), Gosztonyi Botond (12.c), Huber György (12.c), Virág Marcell (12.a) összeállításban – is jól helytállt, csak az első két helyezettől kaptak ki, de nekik nem sikerült a döntőbe jutás. A manager itt Gyanó Éva tanárnő volt. Gratulálunk és szurkolunk a döntőben!

Kosarlabda_76c