1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Kosárlabda » Streetball diákolimpia regionális döntő

Streetball diákolimpia regionális döntő

Március 11-12-én Pannonhalmán rendezték a streetball (B33) diákolimpia regionális döntőjét, melyen egy lány- és egy fiúcsapatunk is érdekelt volt. Mindkét csapatunk jól helytállt, de továbbjutniuk az országos döntőre sajnos nem sikerült. A lányok csoportjukból továbbjutva a tavalyi bajnoktól kaptak ki már az egyenes kieséses szakaszban, a fiúk pedig balszerencsés módon két csoportmérkőzésüket is 1 ponttal vesztették el.

A csapatok névsora:
Lányok: Bokor Ágnes, Kardos Lili (10.a), Demeter Anna, Doktor Anna (11.a).
Fiúk: Dudás Gergő (8.b), Kutrovich Bence, Tatár Péter (8.a), Madácsi András (9.b).
Manager: Gyanó Éva.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA