1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Magyar munkaközösség archívum » Szakmai konferenciabeszélgetés – ME

Szakmai konferenciabeszélgetés – ME

Ebben a vészterhes tanévben immár második alkalommal szervezett szakmai konferenciabeszélgetést a Magyartanárok Egyesülete. Január végén epikai művekkel foglalkoztak az érdeklődők. Pethőné Nagy Csilla Tolnai Ottó Világítótorony eladó c. művének egy részletét vizsgálta meg kooperatív módszerek segítségével. Bacsó Péter Kosztolányi ikonikus regényéről, az Édes Annáról beszélt, s bemutatta az online tér adta lehetőségeket a regény feldolgozása kapcsán.

Munkaközösségünk tagjai, Molnárné Vámos Katalin, Feketéné Kovács Anikó és Fülöp Katalin tanárnők élvezettel hallgatták az előadásokat, tovább bővítve módszertani eszköztárukat.