1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Magyar munkaközösség archívum » Térségi Tanévnyitó Konferencia

Térségi Tanévnyitó Konferencia

Augusztus végén Esztergomban a PPKE BTK Iohanneum Dísztermében került sor a Térségi Tanévnyitó Konferenciára a Vitéz János Tanárképző Központ szervezésében. Az eseményen intézményvezetők, vezetőtanárok, általános és középiskolai tanárok, valamint óvodapedagógusok vettek részt. Gimnáziumunkat Molnárné Vámos Katalin és Fülöp Katalin tanárnők képviselték. Szakál Ferenc a NPK elnökségének képviselője a pedagógus minősítésről, a tanfelügyeletről és önértékelésről tartott előadást, míg az OH elnökhelyettese, Brassói Sándor az új tanév kiemelt feladatairól, szervezeti újdonságairól beszélt.

A hivatalos program mellett a tanárnők ellátogattak a felújított Babits Mihály Emlékházba is.