Főoldal » Archívum » Tudnivalók a digitális munkarendről

Tudnivalók a digitális munkarendről

Tájékoztatjuk a kedves Szülőket és Diákokat, hogy 2021. március 8-ától (hétfőtől) április 7-éig (a március 3-ai kormánydöntéseknek megfelelően) minden osztályunk digitális munkarendben folytatja a tanévet.

Kérjük, hogy az esetleg bent maradt felszerelését legkésőbb március 9-én (kedden) mindenki vigye haza!

Kérjük, hogy mindenki az intézményi irányelveknek és a pedagógusok utasításainak megfelelően vegyen részt a digitális oktatásban.

Az ebédet március 8-ától lemondtuk.

Az iskola munkanapokon továbbra is nyitva tart reggel 6 és este 18 óra között.

Kérjük, hogy mindenki kerülje az iskola személyes felkeresését: elsősorban az emailen történő ügyintézést javasoljuk. Mind a pedagógusok, mind a vezetőség, mind az iskola adminisztratív dolgozói folyamatosan fogadják elektronikus üzeneteiket.

Amennyiben az iskola felkeresése mégis szükségessé válik, személyes és telefonos ügyintézés munkanapokon 8 és 12 óra között az alábbiak szerint lesz:
– általános titkársági feladatok (pl. tanulóijogviszony-igazolás kiállítása): kedd és péntek;
– gazdasági ügyintézés: szerda;
– közösségi szolgálattal kapcsolatos ügyek intézése: kedd;
– diákigazolvány-ügyintézés: péntek.

A belépéssel kapcsolatos szabályok nem változtak (maszkviselés, hőkapu, kézfertőtlenítés, belépési lehetőség kizárólag a diákok és a dolgozók számára).

A következő hetekre mindenkinek kitartást és jó egészséget kívánunk!

A mielőbbi viszontlátás reményében, üdvözlettel:

Kis Róbert