1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Archívum » Tudnivalók a személyes iskolai ügyintézésről

Tudnivalók a személyes iskolai ügyintézésről

Kérjük, hogy – a járványveszélyre tekintettel – tanulóinkon és az iskola dolgozóin kívül más (pl. szülő) lehetőleg ne keresse fel személyesen az iskolát. Aki teheti, részesítse előnyben a telefonon és az elektronikus csatornákon történő ügyintézést.
Ha a szülő a gyermekét elkíséri az iskolába, csak a kapuig jöjjön.
Ha a személyes látogatás elkerülhetetlen, akkor a látogató
a látogatott kollégával (tanár, vezető, iskolatitkár stb.) előzetesen emailben vagy telefonon egyeztessen időpontot;
csak az után mehet be az épületbe, miután a portás telefonon már értesítette a meglátogatni kívánt munkatársat, valamint felírta a látogató nevét, a látogatás időpontját, ill. a meglátogatott kolléga nevét.
– A látogatók számára maszk viselése kötelező.

Mindannyiunk érdekében kérjük a fentiek pontos betartását!