Főoldal » Archívum » Újabb COVID-oltási lehetőség – október 18. (hétfő)

Újabb COVID-oltási lehetőség – október 18. (hétfő)

Kedves Szülők!

Ahogy korábban jeleztük, októberben is lesz iskolai oltás, éspedig az alábbiak szerint:

Időpont: 2021. október 18. hétfő 10.30-12.30

Helyszín: Óbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola (1033 Budapest, Harrer Pál u. 7.)

Az oltásra jelentkezőket el- és visszakísérjük. Indulás: 10.00

Azokat várják, akik:

• a 12-18 éves korosztályhoz tartoznak, és az augusztus és szeptember hónapokban lebonyolított iskolai kampányoltás során a második (esetlegesen az első) oltást még nem kapták meg.
  • a szeptemberi helyszíni oltásokat követően töltötték be 12. életévüket.
  • az első oltásukat felvevőknek november derekán lesz lehetőségük a második oltásra, erről pontosabb információkkal később rendelkezünk.

Az oltás felvételéhez szükséges feltételek:

• a diáknál legyenek az aláírt, kitöltött jelentkezési lap és szülői hozzájáruló nyilatkozat;
  • második oltás esetén az első oltáskor kapott oltási igazolás (ekkor is kell a jelentkezési lap és a nyilatkozat is);
  • az oltásra érkezőknek maszkot kell viselniük.

Kérem a kedves Szülőket, kitöltött és aláírt jelentkezési lapjukat az oltas@arpadgimnazium.hu címre küldjék el nekünk. Jelentkezési határidő: 2021. október 15. péntek 9.00.

Üdvözlettel:

Kis Róbert