1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Magyar munkaközösség archívum » Útikalauz a vershez – könyvbemutató

Útikalauz a vershez – könyvbemutató

A Bartók Béla úti Pagony kávézóban mutatták be Fenyő D. György Útikalauz a vershez című legújabb könyvét. A hangulatos beszélgetést Vinczellér Katalin magyartanár vezette, s a könyv szerzője (aki nem mellesleg gyakorló magyartanár s a Magyartanárok Egyesületének egyik alelnöke), Gráf Dóra, a könyv illusztrátora és Varró Dániel kortárs költő vettek részt benne. Az Útikalauz a vershez 25 kortárs és klasszikus magyar szerző művén keresztül megmutatja, hogy a költészetről lehet és érdemes beszélgetni, és rávezet, hogy a költészet igenis mindenkihez és mindenkiről szól. Iskolánk magyartanárait Molnárné Vámos Katalin képviselte a könyvbemutatón, aki több, dedikált könyvvel kedveskedett kollégáinak.

S aki nem volt jelen a könyvbemutatón, olvassa el a lenti interjút Fenyő D. Györggyel, mely a Százhold – online oldalán jelent meg.

https://www.pagony.hu/cikkek/fenyo-d-gyorgy-interju-utikalauz-a-vershez?fbclid=IwAR1YoDrcYrizGA1X2K5wMc-iLoCnAUmPxhKyD6ogj7lKkp25GlBf0w–yeU