1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Árpád Média » Vendégünk Lakatos György

Vendégünk Lakatos György

2022. November 17-én 15-órára vendéget hívtunk egy beszélgetős előadásra a médiába!
Az Árpád Média vendége Lakatos György hangmérnök, író, forgatókönyvíró és rendező volt az egyik korábbi tanárom.  A Magyar Televíziózás ikonikus alakja 4x nívódíjas, több mint 40 évet dolgozott a televízióban és mindemellett színházi és filmes munkái is jelentősek. Több forgatókönyv és könyv írója. Pályafutása során több ezer tv adást kevert és 6 olimpián közvetített, majd pályája utolsó 5 évében nyugdíj előtt a hangmérnökség vezetője volt. 13 elnök embere voltam címmel írta első könyvét amiből az MTV 50 éves történetének kulisszák mögötti, hol mulatságos, hol kínos vagy éppen halálosan komoly eseményeit ismerhetjük meg. “Hogyan születtek” A legendás magyar slágerek címmel jelent meg nemrégiben második könyve. A Közeli helyeken, Jég dupla whiskyvel, Nélküled – mind ismerjük a legnagyobb magyar slágereket, ám keletkezésüket, a mögöttük lévő személyes történeteket, vicces epizódokat vagy akár tragédiákat annál kevesebben. Erről és sok minden másról mesélt nekünk, legfőképpen arról, milyen tulajdonságok segítik hangtechnikusok munkáját.
Köszönjük, hogy meglátogatott minket.

Élmény volt őt hallgatni!

A program az NTP-INNOV-22-0267 pályázati támogatásával valósul meg. 

#nemzetitehetségprogram #mindentehetségszámít  #arpadmedia