1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Magyar munkaközösség eredmények » 2010-11 Magyar nyelv és irodalom

2010-11 Magyar nyelv és irodalom

A tanuló neve, osztálya A verseny megnevezése Az elért eredmény Felkészítő tanár
Holló Noémi 10.d Tiszán innen, Dunán túl Népdaléneklési Verseny (országos) kiemelt arany minősítés, Zeneakadémia díja Orosz Erzsébet
Pittner Fruzsina 10.d Nagy László Szavalóverseny (kerületi) 1. helyezett Fülöp Katalin
Kelemen Bíborka 11.a Nagy László illusztrációkészítő pályázat (kerületi) különdíj
Valus Brigitta 9.a Arany János Irodalmi Verseny (országos) ezüst fokozat Molnárné Vámos Katalin
Bogár Gréta 10.a Arany János Irodalmi Verseny (országos) szóbeli dicséret Molnárné Vámos Katalin
Béky Bence 10.b Babits Mihály – József Attila Szavalóverseny (fővárosi) 3. helyezett Fülöp Katalin
Árpád Gimnázium Kórusa Éneklő Ifjúság (fővárosi) ezüst fokozat Orosz Erzsébet
Szathmáry Nóra 7.c Szavalóverseny(kerületi) 1. helyezett Simon Péter
Könnyü Laura 9.c Implom József Helyesírási Verseny(országos) 20. helyezett Feketéné Kovács Anikó
Pró Krisztina, Holló Noémi, Szabó Borbála, Őry Annamária, Pittner Fruzsina 10.d Tiszán innen, Dunán túl Népdaléneklési Verseny(fővárosi) arany fokozat Orosz Erzsébet
Paulik Rita 11.b Tiszán innen, Dunán túl Népdaléneklési Verseny(fővárosi) arany fokozat Orosz Erzsébet
Holló Noémi 10.d Tiszán innen, Dunán túl Népdaléneklési Verseny(fővárosi) kiemelt arany fokozat Orosz Erzsébet
Nagy Dániel 8.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny (kerületi) 2. helyezett Molnárné Vámos Katalin
Wolkendorfer Zsófia 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny (kerületi) 6. helyezett Feketéné Kovács Anikó
Könnyü Laura (9.c) Implom József Helyesírási Verseny (fővárosi) 1. helyezett Feketéné Kovács Anikó
Holló Noémi 10.d Tiszán innen, Dunán túl Népdaléneklési Verseny (kerületi) arany fokozat Orosz Erzsébet
Szerényi Béla 8.a Tiszán innen, Dunán túl Népdaléneklési Verseny (kerületi) bronz fokozat Orosz Erzsébet
Béky Bence 10.b Radnóti Miklós Szavalóverseny (fővárosi) 2. helyezett Fülöp Katalin
Straubinger Ármin 11.a Radnóti Miklós Szavalóverseny (fővárosi) 3. helyezett Fülöp Katalin és Molnárné Vámos Katalin
Klaus Laura 8.c Radnóti Miklós Szavalóverseny (fővárosi) 6. helyezett Fülöp Katalin
Valus Brigitta 9.a Arany János Irodalmi Verseny (országos) döntőbe jutott Molnárné Vámos Katalin
Török Anna 9.a Arany János Irodalmi Verseny (országos) dolgozata továbbküldhető Molnárné Vámos Katalin
Bogár Gréta 10.a Arany János Irodalmi Verseny (országos) döntőbe jutott Molnárné Vámos Katalin
Kiss Gábor 10.a Arany János Irodalmi Verseny (országos) dolgozata továbbküldhető Molnárné Vámos Katalin
Könnyü Laura 9.c Arany János Irodalmi Verseny (országos) dolgozata továbbküldhető Molnárné Vámos Katalin
Brányi Balázs, Csáti Olivér, Hepke Alajos, Kiss Barnabás 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (körzeti) 4. helyezett Feketéné Kovács Anikó
Garai Luca, Terjék Dóra, Keszthelyi Erzsébet, Kovács Anita 8.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (körzeti) 5. helyezett Molnárné Vámos Katalin
Boross Géza, Dankó Levente, Lazaridis Iordanis, Török Ferenc 8.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (körzeti) 6. helyezett Simon Péter
Wolkemdorfer Zsófia 7.b Helyesírási verseny (iskolai) 1. helyezett Feketéné Kovács Anikó
Ngnyen Quyuh Anh 7.a Helyesírási verseny (iskolai) 2. helyezett Lőrincz Andrea
Duray Bence 7.c Helyesírási verseny (iskolai) 3. helyezett Simon Péter
Nagy Dániel.a Helyesírási verseny (iskolai) 1. helyezett Molnárné Vámos Katalin
Keszthelyi Erzsébet 8.a Helyesírási verseny (iskolai) 2. helyezett Molnárné Vámos Katalin
Garai Luca 8.a Helyesírási verseny (iskolai) 3. helyezett Molnárné Vámos Katalin