1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Magyar munkaközösség eredmények » 2011-12 Magyar nyelv és irodalom

2011-12 Magyar nyelv és irodalom

A tanuló neve, osztálya A verseny megnevezése Az elért eredmény Felkészítő tanár
Slemmer Ádám 11.c Latinovits Zoltán Vers- és Prózamondó Verseny (országos) különdíj Molnárné Vámos Katalin
Nagyházi Márton 12.a Vécsey Színpad és Drámapedagógiai Műhely pályázata(országos) márvány és ezüst oklevél Fülöp Katalin
Török Anna 10.a Vécsey Színpad és Drámapedagógiai Műhely pályázata(országos) arany és bronz oklevél Molnárné Vámos Katalin
Metykó Vivien 10.d Vécsey Színpad és Drámapedagógiai Műhely pályázata(országos) arany oklevél Feketéné Kovács Anikó
Török Anna 10.a Arany János Irodalmi Verseny (országos) ezüst fokozat Molnárné Vámos Katalin
Könnyü Laura 10.c Arany János Irodalmi Verseny (országos) bronz fokozat Molnárné Vámos Katalin
Icsei Gergely, Sólyom Botond, Raffaj András 7.b Olvass Velünk! (országos) 38. helyezett Fülöp Katalin
Slemmer Ádám 11.c Márai és kortársai szavalóverseny(országos) 2. helyezett Molnárné Vámos Katalin
Poros Gergely 12.a Országos Vitaverseny(országos) különdíj Király Eszter (tanárjelölt)
Szathmáry Nóra 8.c Vers- és Prózamondóverseny (fővárosi) 4. helyezett Simon Péter
Szathmáry Nóra 8.c Szavalóverseny (kerületi) 1. helyezett Simon Péter
Kovács Marcell 7.c Szavalóverseny (kerületi) 7. helyezett Simon Péter
Könnyü Laura 10.c Implom József Kárpát-medencei Helyesírási Verseny (országos) 16. helyezett Feketéné Kovács Anikó
Holló Noémi 11.d Tiszán innen, Dunán túl Népdaléneklési Verseny (fővárosi) kiemelt arany minősítés Orosz Erzsébet
Varga Flóra 8.a, Őri Annamária, Pró Krisztina, Pittner Fruzsina, Holló Noémi, Szabó Borbála 11.d Tiszán innen, Dunán túl Népdaléneklési Verseny (fővárosi) arany minősítés Orosz Erzsébet
Könnyü Laura 10.c Arany János Irodalmi Verseny (országos) döntőbe jutott Molnárné Vámos Katalin
Török Anna 10.a Arany János Irodalmi Verseny (országos) döntőbe jutott Molnárné Vámos Katalin
Könnyü Laura 10.c Implom József Helyesírási Verseny (fővárosi) 2. helyezett Feketéné Kovács Anikó
Poros Gergely 12.a Magyar Scifitörténeti Társaság pályázata (országos) 2. helyezett Simon Péter
Keszthelyi Gergely és Fodor András 11.b Magyar Scifitörténeti Társaság pályázata (országos) 3. helyezett Simon Péter
Icsei Gergely 7.b Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny (kerületi) 8. helyezett Kámán Veronika
Dániel Eszter 8.b Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny (kerületi) 10. helyezett Kámán Veronika
Szathmáry Nóra 8.c, Párdányi Bálint, Sörös Patrik, Zsedényi Dávid 8.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (észak-budai területi forduló) 6. helyezett Simon Péter, Feketéné Kovács Anikó
Garai Luca 9.a Arany János Irodalmi Verseny (országos) dolgozata továbbküldhető Molnárné Vámos Katalin
Chrobot Noémi 7.a Iskolai helyesírási verseny 1. helyezett Feketéné Kovács Anikó
Márkus Tamás 7.b Iskolai helyesírási verseny 2. helyezett Fazekas Ibolya
Kovács Annamária 7.c Iskolai helyesírási verseny 3. helyezett Simon Péter
Kovács Viktória 8.b Iskolai helyesírási verseny 1. helyezett Feketéné Kovács Anikó
Csáti Olivér 8.b Iskolai helyesírási verseny 2. helyezett Feketéné Kovács Anikó
Wolkensdorfer Zsófia 8.b Iskolai helyesírási verseny 3. helyezett Feketéné Kovács Anikó
Slemmer Ádám 11.c Bánffy György vers- és prózamondó verseny (országos) 1. helyezett Molnárné Vámos Katalin