1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Archívum » A nyílászárók cseréje iránt érdeklődve ma látogatást tett iskolánkban Varga Mihály miniszter úr

A nyílászárók cseréje iránt érdeklődve ma látogatást tett iskolánkban Varga Mihály miniszter úr

Ma délután iskolánkba látogatott Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter, az Óbudai Árpád Gimnáziumot is magában foglaló parlamenti választókerület országgyűlési képviselője, figyelemmel követve azon, neki jelentős, mondhatjuk azt is, döntő mértékben köszönhető kormányzati határozat megvalósulását, amely lehetővé teszi 75 éves épületünk nyílászáróinak teljes körű cseréjét, illetve felújítását. A rekonstrukciót Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata is támogatja.

A miniszter urat látogatására elkísérte Theisz Bálint, Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata polgármesteri kabinetjének vezetője, egyben iskolánk egykori diákja, Tamás Ilona igazgató asszony, Budapest III. Tankerületének vezetője, aki a közeli napokban kapott felkérést az Észak-Budapesti Tankerületi Központ létrehozására, a kivitelezést irányító Óbudai Vagyonkezelő Zrt. két munkatársa, és jelen voltak a beruházás kivitelezését elnyert vállalkozás vezetői és munkatársai is.

Az alábbi képekkel a miniszteri látogatást illusztráljuk.

Miniszteri látogatás ismét az Árpádban

Miniszteri látogatás ismét az Árpádban

A homlokzat problémái

A homlokzat problémái

A tantermekben megoldandó feladatok

A tantermekben megoldandó feladatok

Az egykori rajz-, ma énekterem speciális problémái műemléki figyelmet (is) érdemelnek

Az egykori rajz-, ma énekterem speciális problémái műemléki figyelmet (is) érdemelnek

A kivitelező így látja a megoldást

A kivitelező így látja a megoldást

Az elsőnek beépített új ablakból kitekintve

Az elsőnek beépített új ablakból kitekintve

Jókedvű és bizakodó egyetértés minden probléma megoldására

Jókedvű és bizakodó egyetértés minden probléma megoldására

Az udvari fronton is vannak teendők

Az udvari fronton is vannak teendők