Főoldal » Mozaik munkaközösség » A Titkok alkotópályázat díjkiosztó ünnepsége

A Titkok alkotópályázat díjkiosztó ünnepsége

Április 12-én tartottuk alkotópályázatunk eredményhirdetését. A feladatok ezúttal a titkok, rejtélyek világát járták körbe. A téma sokak érdeklődését felkeltette, 53 diáktól összesen 64 pályázat érkezett be. A munkák színvonalával, a műfajok sokszínűségével is elégedettek lehettünk.

A Szluha Vilmos Alapítvány 50.000 Ft-os támogatásából a 10.000 Ft-os fődíjat három tanuló kapta megosztva: Koncz Julianna 11.d, Kovách Katalin 10.d, Koncz Levente 9.c. Mindhárman rendkívül kreatív, szép kivitelezésű, mély szellemi tartalmú alkotásokkal nyűgöztek le bennünket.

A további díjakat arányosan osztottuk szét a kiemelkedő teljesítményt nyújtó (Gembela Gergely és Rátki Barnabás 11.b, Fülöp Anna és Török Barnabás 8.b, Lőrincz Írisz 12.c, Fekete Gábor 8.a, Dózsa Levente 9.b, Svarcz Enikő 10.c, Létai Laura 10.c, Polaneczky Rebeka 10.c, Németh Anna 9.a, Takács Emese 9.a, Csicsáky Péter 9.a) , illetve dicséretet érdemlő (Geri Barbara 9.a, Matuszka Fanni 9.b, Horváth Ármin 10.a, Bundik Barbara 10.c, Virág Levente 10.b, Vidákovits Anna 11.c) tanulók között, akik jutalmuk mellett oklevelüket is átvehették Gyimesi Róbert igazgató úrtól.

Testvérkönyvtári programunk keretében a Berzsenyi Dániel Gimnázium tanulói is részt vettek pályázatunkon. Boskovitzné Csernyánszky Katalin rajztanár 41 diákjának elgondolkodtató rajzait csodálhattuk az alkotópályázati munkákból készített kiállításon.

Ez a tizenhárom éve működő pályázat remek lehetőség arra, hogy diákjaink más, olykor ismeretlen arcukat is megmutathassák az iskola közössége számára. Köszönet jár ezért az őket motiváló, segítő kollégáknak is.