1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Diákönkormányzat » Árpádos diák a tankerületi Diákönkormányzati Tanács élén

Árpádos diák a tankerületi Diákönkormányzati Tanács élén

2018. szeptember 5-én tartotta alakuló ülését az Észak-Budapesti Tankerületi Központ Diákönkormányzati Tanácsa, amely az Óbudai Árpád Gimnázium tanulóját, Bundik Barbarát választotta elnökéül. A 10. c osztályba járó Barbara megválasztásával egyúttal a Tankerületi Tanács állandó tagjává is vált mint a Diákönkormányzati Tanács delegáltja.
Bundik Barbara évek óta aktív tagja az Óbudai Árpád Gimnázium diákönkormányzatának, s emellett az Óbuda-Békásmegyer Ifjúsági Önkormányzata munkájába is bekapcsolódott. Bízunk benne, hogy lendületes, kedves egyénisége, közösségszeretete épp úgy fogja segíteni tankerületi munkáját, mint iskolánk diákéletét.
Munkájához sok sikert kívánunk!