1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Címlap » Az Árpád Gimnáziumért Közhasznú Egyesület támogatásáról

Az Árpád Gimnáziumért Közhasznú Egyesület támogatásáról

Tisztelt Szülők, tisztelt Támogatók!
Köszönet az Egyesületen keresztül érkező támogatásokért, a felújítás utáni visszaállásban nagyon sokat segítettek. A 204-205-ös természettudományi gyakorlóterem kialakítása, berendezése és a konditerem berendezése nem valósulhatott volna meg a szülők támogatása nélkül. A tornateremhez kapcsolódó beruházások és általában a felújítás támogatása nélkül nem tudtuk volna elkezdeni a tanévet, 3 év után végre elfogadható körülmények között. Köszönjük! Sajnos azonban az Egyesület forrásai ezzel jelentősen megcsappantak.

Az egyesületi pártoló tagságról:
Kérjük, hogy – ha lehetőségük van rá – gyermekenként és évenként legalább 10 ezer Ft-tal támogassák az Egyesületet.
Akik az utóbbi hónapokban jelentkeztek pártoló tagnak, mindnyájan felvételt nyertek, köszönjük támogatási szándékukat!
Kérjük, hogy az éves támogatást mindig december közepéig fizessék be.
A jelentkezési lap a honlapon található.
Aki nem kíván pártoló tag lenni, attól is szívesen fogadjuk a támogatást.
Köszönettel:
Tamásné Hantos Gabriella igazgatóhelyettes, az egyesület elnöke