1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Felvételi eljárás 2017/18 » Az írásbeli vizsgák eredménye

Az írásbeli vizsgák eredménye

Az Óbudai Árpád Gimnáziumban központi írásbeli felvételi vizsgát írt tanulók eredménye (és az itt felvételi vizsgát írtak rangsorában elfoglalt helye) oktatási azonosító szerint rendezve innen letölthető:

6. évfolyam
8. évfolyam

Az Árpádban megírt felvételi dolgozatok eredményéről készült statisztikai elemzés innen letölthető. Felhívjuk a figyelmet, hogy az eredmények és az adatok még nem tartalmazzák a jogosnak ítélt észrevételek utáni korrekciókat.

A felvételi dolgozatok megtekintésére kizárólag január 30-án (kedden) 9 és 17 óra között van lehetőség. Az ekkor át nem vett értékelőlapokat január 31-től kezdve munkaidőben a Titkárságon vehetik át.
A dolgozatok javításával kapcsolatos észrevételek leadási határideje január 31. (szerda) 16 óra.