1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Felvételi eljárás 2015/16 » Az írásbeli vizsgák eredménye az észrevételek után

Az írásbeli vizsgák eredménye az észrevételek után

Az Óbudai Árpád Gimnáziumban központi írásbeli felvételi vizsgát írt tanulók eredménye (és az itt felvételi vizsgát írtak rangsorában elfoglalt helye) oktatási azonosító szerint rendezve innen letölthető:

6. évfolyam

8. évfolyam

Az Árpádban megírt felvételi dolgozatok eredményéről készült statisztikai elemzés innen letölthető. Az eredmények már tartalmazzák a jogosnak ítélt észrevételek utáni korrekciókat.

Az még át nem vett értékelőlapokat bármelyik nap munkaidőben a Titkárságon vehetik át.

A jelentkezési lapok iskolában történő személyes leadásának, illetve (ajánlott levélként történő) postára adásának határideje február 12-e (péntek). A jelentkezéssel kapcsolatos információkról bővebben itt olvashatnak.