1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Mozaik munkaközösség » Bálványos Huba Vizuális Nevelési Díjat kapott Svarczné Micheller Erzsébet tanárnő

Bálványos Huba Vizuális Nevelési Díjat kapott Svarczné Micheller Erzsébet tanárnő

Az ELTE Tanító- és Óvóképző Kar Vizuális Nevelési Tanszéke kiváló, alkotó jellegű pedagógiai munkája elismeréseként díjazta kolléganőnket.
A Bálványos Huba Vizuális Nevelési díjat a tanszék öt évvel ezelőtt alapította  volt és jelenlegi hallgatók számára, akik szakterületükön kiemelkedő teljesítményt mutatnak. Különös figyelmet fordítanak a már több éve pályán lévő és következetes szakmai, pedagógiai elhivatottságot mutató volt tanítványaik munkája felé. Svarczné Micheller Erzsébet már egyetemi tanulmányai idején is csoportjának kiváló hallgatója volt. Pályáját tudatosan építette tanítói diplomáját követően. Elhivatottságát szakterületének kreatív továbbgondolásával a nevelés különböző szintjein már bizonyította.
A díj átadására ünnepélyes keretek között az ELTE Gömb aulájában került sor július 12-én.
Gratulálunk!