1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Szülői munkaközösség » Családi Nap 2019

Családi Nap 2019

Október 19-én délelőtt 9 órakor a szülői munkaközösség elnökségének felhívására közel kétszáz szülő, diák és árpádos kolléga látott hozzá a földszinti és az I. emeleti szekrények ajtajai festéséhez, illetve a Zápor és a Viador utcához csatlakozó kiskertünk kitakarításához, új növényekkel való beültetéséhez. A Gutási János SzMK-elnök és a Fehér István gondnok vezette brigádok látványos eredményeket értek el, így az iskola épületének körülsétálása immár nem csupán egészséges, de esztétikai élményt is jelent.

Mindenkinek, aki részt vett a munkálatokban vagy anyagilag támogatta azokat, hálás a gimnázium közössége.

Családi Napunkat a Manna ABC, a Főkert Nonprofit Zrt. és a Kőházy Kft. szponzorálta, támogatásukat köszönjük.