1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Felvételi eljárás 2016/17 » Előzetes tájékoztatás a nyílt napra történő regisztrációról

Előzetes tájékoztatás a nyílt napra történő regisztrációról

Tisztelt Érdeklődők!

Nyílt napunkat december 1-én (csütörtökön) tartjuk. Ekkor összesen legfeljebb négy óra meglátogatására lesz lehetőség 8:30 és 12:30 között. A nyílt napon való részvételről igazolást állítunk ki mindazon tanulóknak, akik ezt kérik.

A nyílt napon való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött. A regisztrációra november 22-én (kedden) délelőttől kezdve lesz lehetőség. A regisztráció délután 16 óra és reggel 8:30  között szünetelni fog. A sikeres regisztrációról visszaigazoló emailt küldünk mindenkinek november 25-ig.

A nyílt nap gördülékeny lebonyolítása érdekében arra kérjük az érdeklődőket, hogy valamennyi leendő résztvevőt külön regisztráljanak, valamint a várható nagy érdeklődésre tekintettel csak azokra az órákra regisztráljanak, melyeket valóban biztosan meg fognak látogatni. Valamennyi meghirdetett órára kapacitásunk erejéig tudjuk fogadni a jelentkezéseket.

Összesen 39 látogatható tanórát illesztettünk a nyílt nap programjába. A leendő osztályfőnökök által tartott órákat külön jelezzük. Ezeken kívül valamennyi órában lehetőség van találkozni, beszélgetni az iskolai diáktanács képviselőivel, s tőlük tájékozódni iskolánkkal kapcsolatban. A harmadik és negyedik órában pedig vezetői konzultációt tart először Gyimesi Róbert igazgató, majd Koncz Levente beiskolázásért felelős igazgatóhelyettes. Ezekre az órákra is kérjük, hogy regisztráljanak az érdeklődők. Végül a negyedik óra után lehetőség van részt venni egy iskolabemutató körsétán Gyimesi Róbert igazgató vezetésével.

A nyílt nap tervezett programja (a változtatás lehetőségét a regisztráció kezdetéig fenntartjuk):

1. óra (8:30-9:15)
7.a biológia
7.b történelem
7.c
tagozatos német
7.c
tagozatos fizika
8.a
matematika (dr. Tüdős Éva)
8.b
tagozatos matematika
8.c
tagozatos kémia
8.c
matematika
9.bcd német (2. idegen nyelv)
9.bcd
spanyol (2. idegen nyelv)
9.d (négy évfolyamos) angol (2. idegen nyelv)
10.bc
(hat évfolyamos) angol (1. idegen nyelv)
diáktanács konzultáció

2. óra (9:30-10:15)
7.a
tagozatos angol
7.b kémia (Izsáné Deák Mária)
7.b tagozatos matematika
7.c történelem
8.a magyar irodalom
8.b fizika (Kürtösi Balázs)
8.c magyar irodalom
9.c (hat évfolyamos) tagozatos biológia
9.d (négy évfolyamos) tagozatos angol
9.d (négy évfolyamos) tagozatos német
diáktanács konzultáció

3. óra (10:30-11:15)
7.a
magyar irodalom
7.b kémia (dr. Tüdős Éva)
7.b tagozatos matematika
7.c tagozatos biológia
7.c matematika (Izsáné Deák Mária)
8.a történelem
8.c angol (1. idegen nyelv) (Kocsis Ágnes)
8.c tagozatos német
9.d (négy évfolyamos) magyar irodalom
vezetői konzultáció (Gyimesi Róbert igazgató)
diáktanács konzultáció

4. óra (11:30-12:15)
7.a
történelem
7.b magyar irodalom
8.a tagozatos angol
8.b tagozatos matematika
8.c tagozatos fizika (Kürtösi Balázs)
9.bc (hat évfolyamos) angol (1. idegen nyelv) (Kocsis Ágnes)
9.d (négy évfolyamos) matematika
10.d (négy évfolyamos) tagozatos angol
vezetői konzultáció (Koncz Levente igazgatóhelyettes)
diáktanács konzultáció

5. óra (12:30-13:15)
iskolabemutató körséta (Gyimesi Róbert igazgató)