1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Felvételi eljárás 2017/18 » Előzetes tájékoztatás a nyílt napra történő regisztrációról

Előzetes tájékoztatás a nyílt napra történő regisztrációról

Tisztelt Érdeklődők!

Nyílt napunkat november 30-án (csütörtökön) tartjuk. Ekkor összesen legfeljebb négy óra meglátogatására lesz lehetőség 8:30 és 12:30 között. A nyílt napon való részvételről igazolást állítunk ki mindazon tanulóknak, akik ezt kérik.

A nyílt napon való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött. A regisztrációra november 21-én (kedden) délelőttől kezdve lesz lehetőség. A sikeres regisztrációról visszaigazoló emailt küldünk mindenkinek november 24-ig.

A nyílt nap gördülékeny lebonyolítása érdekében arra kérjük az érdeklődőket, hogy valamennyi leendő résztvevőt külön regisztráljanak, valamint a várható nagy érdeklődésre tekintettel csak azokra az órákra regisztráljanak, melyeket valóban biztosan meg fognak látogatni. Valamennyi meghirdetett órára kapacitásunk erejéig tudjuk fogadni a jelentkezéseket.

Összesen 40 látogatható tanórát illesztettünk a nyílt nap programjába. A leendő osztályfőnökök által tartott órákat külön jelezzük. Ezeken kívül valamennyi órában lehetőség van találkozni, beszélgetni az iskolai diáktanács képviselőivel, s tőlük tájékozódni iskolánkkal kapcsolatban. A harmadik és negyedik órában pedig vezetői konzultációt tart először Gyimesi Róbert igazgató, majd Koncz Levente beiskolázásért felelős igazgatóhelyettes. Ezekre az órákra is kérjük, hogy regisztráljanak az érdeklődők. Végül a negyedik óra után lehetőség van részt venni egy iskolabemutató körsétán.

A nyílt nap tervezett programja (a változtatás lehetőségét a regisztráció kezdetéig fenntartjuk):

1. óra (8:30-9:15)
7.a irodalom
7.b tagozatos matematika
7.b
fizika
7.c tagozatos biológia
8.b
kémia
8.b tagozatos matematika
8.c
irodalom (dráma) (Móczárné Köves Eszter)
9. évfolyam
német (2. idegen nyelv, kezdő)
9. évfolyam német (2. idegen nyelv, haladó)
10.d
angol (2. idegen nyelv)
12.d angol (2. idegen nyelv) (Belley Kinga)
konzultáció a diáktanács tagjaival

2. óra (9:30-10:15)
7.a
történelem
8.a kémia
8.c irodalom (dráma) (Móczárné Köves Eszter)
9.b
tagozatos matematika
9.c matematika
9.d matematika
9.d német nemzetiségi nyelv
10.a
(hat évfolyamos) tagozatos angol
10.a biológia (Tarlós Péter)
11.bc
angol (2. idegen nyelv) (Belley Kinga)
konzultáció a diáktanács tagjaival

3. óra (10:30-11:15)
7.a
tagozatos angol
7.a matematika
7.b
tagozatos matematika
7.c matematika (Blumenau-Szabó Zsuzsanna)
7.c
tagozatos német
8.a fizika
8.a tagozatos angol
8.c tagozatos biológia (Tarlós Péter)
9.a (hat évfolyamos) tagozatos angol
9.c irodalom
10.a ének
vezetői konzultáció (Gyimesi Róbert igazgató) elnézést kérünk, elmarad!
konzultáció a diáktanács tagjaival

4. óra (11:30-12:15)
7.a
tagozatos angol
7.c történelem
8.a irodalom
8.c történelem
9.a matematika
9.c tagozatos kémia
10.a matematika (Blumenau-Szabó Zsuzsanna)
11. évfolyam francia (2. idegen nyelv)
vezetői konzultáció (Koncz Levente igazgatóhelyettes)
konzultáció a diáktanács tagjaival

5. óra (12:30-13:15)
iskolabemutató körséta