1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Felvételi eljárás 2018/19 » Előzetes tájékoztatás a nyílt napra történő regisztrációról

Előzetes tájékoztatás a nyílt napra történő regisztrációról

Tisztelt Érdeklődők!

Nyílt napunkat november 22-én (csütörtökön) tartjuk. Ekkor összesen legfeljebb négy óra meglátogatására lesz lehetőség 8:30 és 12:30 között. A nyílt napon való részvételről igazolást állítunk ki mindazon tanulóknak, akik ezt kérik.

A nyílt napon való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött. A regisztrációra november 13-án (kedden) délelőttől kezdve lesz lehetőség. A sikeres regisztrációról visszaigazoló emailt küldünk mindenkinek november 15-ig.

A nyílt nap gördülékeny lebonyolítása érdekében arra kérjük az érdeklődőket, hogy valamennyi leendő résztvevőt külön regisztráljanak, valamint a várható nagy érdeklődésre tekintettel csak azokra az órákra regisztráljanak, melyeket valóban biztosan meg fognak látogatni. Valamennyi meghirdetett órára kapacitásunk erejéig tudjuk fogadni a jelentkezéseket.

Összesen 41 látogatható tanórát illesztettünk a nyílt nap programjába. A leendő osztályfőnökök által tartott órákat külön jelezzük. Ezeken kívül valamennyi órában lehetőség van találkozni, beszélgetni az iskolai diáktanács képviselőivel, s tőlük tájékozódni iskolánkkal kapcsolatban. A harmadik és negyedik órában pedig vezetői konzultációt tart először Gyimesi Róbert igazgató, majd Koncz Levente beiskolázásért felelős igazgatóhelyettes. Ezekre az órákra is kérjük, hogy regisztráljanak az érdeklődők. Végül a negyedik óra után lehetőség van részt venni egy iskolabemutató körsétán.

A nyílt nap tervezett programja (a változtatás lehetőségét a regisztráció kezdetéig fenntartjuk):

1. óra (8:30-9:15)
7.a matematika
7.b tagozatos matematika
7.c tagozatos biológia
8.a
matematika
8.b kémia
8.c irodalom
9. évfolyam
francia (2. idegen nyelv) (Szebenyi Katalin)
9. évfolyam német (2. idegen nyelv) (Kőrösmezei Sarolta)
9. évfolyam spanyol (2. idegen nyelv)
10.a
(hat évfolyamos) tagozatos angol (1)
konzultáció a diáktanács tagjaival

2. óra (9:30-10:15)
7.c
matematika
7.c tagozatos német (Csorbáné Tóth Irén)
8.a tagozatos angol (jobs) (2)
8.a tagozatos angol (nyelvi játékok) (2)
8.b tagozatos matematika (algebra) (3)
8.b tagozatos matematika (geometria) (3)
8.c földrajz
8.c
tagozatos kémia
9.c történelem
9.d irodalom
10.b
rajz
konzultáció a diáktanács tagjaival

3. óra (10:30-11:15)
7.a
tagozatos angol
7.b történelem
8.a kémia
8.a fizika (Molnár Ildikó)
8.b irodalom
8.c
tagozatos biológia
9.d matematika
10.a
(hat évfolyamos) tagozatos angol (Szebenyi Katalin) (1)
10.c angol (2. idegen nyelv)
12.ab testnevelés
vezetői konzultáció (Gyimesi Róbert igazgató)
konzultáció a diáktanács tagjaival

4. óra (11:30-12:15)
7.a
irodalom  (dráma)
7.c irodalom
8.a biológia
8.bc angol (1. idegen nyelv) (kezdő) (Kőrösmezei Sarolta) (4)
8.bc angol (1. idegen nyelv) (haladó) (4)
9.c (hat évfolyamos) tagozatos német (Csorbáné Tóth Irén)
9.d (négy évfolyamos) tagozatos német nemzetiségi nyelv
10.b történelem
10.c matematika
10.d matematika (Molnár Ildikó)
vezetői konzultáció (Koncz Levente igazgatóhelyettes)
konzultáció a diáktanács tagjaival

5. óra (12:30-13:15)
iskolabemutató körséta

(1), (2), (3), (4) ugyanannak az osztálynak a két csoportja