Főoldal » Felvételi eljárás 2022/23 » Előzetes tájékoztatás a nyílt napra történő regisztrációról (2022/23)

Előzetes tájékoztatás a nyílt napra történő regisztrációról (2022/23)

Tisztelt Érdeklődők!

Nyílt napunkat február 8-án (szerdán) tartjuk. Ekkor összesen legfeljebb négy óra meglátogatására lesz lehetőség 8 és 12 óra között. A nyílt napon való részvételről igazolást állítunk ki mindazon tanulóknak, akik ezt kérik.

A nyílt napon való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött. A regisztrációra január 31-én (kedden) délelőttől kezdve lesz lehetőség. A sikeres regisztrációról visszaigazoló emailt küldünk mindenkinek február 6-ig.

A nyílt nap gördülékeny lebonyolítása érdekében arra kérjük az érdeklődőket, hogy valamennyi leendő résztvevőt külön regisztráljanak, valamint a várható nagy érdeklődésre tekintettel csak azokra az órákra regisztráljanak, melyeket valóban biztosan meg fognak látogatni. Valamennyi meghirdetett órára kapacitásunk erejéig tudjuk fogadni a jelentkezéseket.

Összesen 37 látogatható tanórát illesztettünk a nyílt nap programjába. A leendő osztályfőnökök által tartott órákat külön jelezzük.

Ezeken kívül fórumokat is tartunk a délelőtt folyamán, az órarendbe illesztve. Ezekre az órákra is kérjük, hogy regisztráljanak az érdeklődők:

• Találkozhatnak mind a négy leendő osztályunk osztályfőnökével, akiket elkísér egy-egy az adott tagozatnak megfelelő szakos kollégánk;
  • Tabuk nélkül a diákokkal címmel különböző tagozatra és évfolyamra járó árpádos diákokkal találkozhatnak;
  • Vezetői fórumot tart Kis Róbert igazgató és Koncz Levente beiskolázásért felelős igazgatóhelyettes.

A nyílt nap tervezett programja (a változtatás lehetőségét a regisztráció kezdetéig fenntartjuk):

1. óra (8:00-8:45)
7.a tagozatos angol
7.a biológia
7.b tagozatos matematika
8.a irodalom
8.b történelem
8.c tagozatos német
nyelvtan (dr. Gizelláné Neubauer Babett)
tagozatos kémia
9.d négyévfolyamos tagozatos angol (Pogányné Miskolczi Enikő)
fórum a leendő 7.a (hatévfolyamos angol tagozat) osztályfőnökével (Izsáné Deák Mária) és egy angol szakos kollégával