1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Felvételi eljárás 2015/16 » Előzetes tájékoztatás a nyílt napra történő regisztrációról

Előzetes tájékoztatás a nyílt napra történő regisztrációról

Tisztelt Érdeklődők!

Nyílt napunkat november 25-én (szerdán) tartjuk. Ekkor összesen legfeljebb négy óra meglátogatására lesz lehetőség 8:30 és 12:30 között. A nyílt napon való részvételről igazolást állítunk ki mindazon tanulóknak, akik ezt kérik.

A nyílt napon való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött. A regisztrációra november 18-án (szerdán) délelőttől kezdve lesz lehetőség. A regisztráció este 18 óra és reggel 8 óra között szünetelni fog. A sikeres regisztrációról visszaigazoló emailt küldünk mindenkinek november 22-ig.

A nyílt nap gördülékeny lebonyolítása érdekében arra kérjük az érdeklődőket, hogy valamennyi leendő résztvevőt külön regisztráljanak, valamint a várható nagy érdeklődésre tekintettel csak azokra az órákra regisztráljanak, melyeket valóban biztosan meg fognak látogatni. Valamennyi meghirdetett órára kapacitásunk erejéig tudjuk fogadni a jelentkezéseket.

Összesen 38 látogatható tanórát illesztettünk a nyílt nap programjába. A leendő osztályfőnökök által tartott órákat külön jelezzük. Ezeken kívül valamennyi órában lehetőség van találkozni, beszélgetni az iskolai diáktanács képviselőivel, s tőlük tájékozódni iskolánkkal kapcsolatban. Az első két órában pedig vezetői konzultációt tart először Gyimesi Róbert igazgató, majd Koncz Levente beiskolázásért felelős igazgatóhelyettes. Ezekre az órákra is kérjük, hogy regisztráljanak az érdeklődők.

A nyílt nap tervezett programja (a változtatás lehetőségét a regisztráció kezdetéig fenntartjuk):

1. óra (8:30-9:15)
7.b
tagozatos matematika
7.c történelem (Kovácsik Antal)
8.a magyar irodalom
8.b tagozatos matematika
8.c tagozatos kémia
8.c matematika (Czinki József)
9.a (hat évfolyamos) tagozatos angol (Nyeste Katalin)
9.bcd (hat évfolyamos) német (2. idegen nyelv)
10.d (négy évfolyamos) tagozatos angol
vezetői konzultáció (Gyimesi Róbert igazgató)
diáktanács konzultáció

2. óra (9:30-10:15)
7.a
tagozatos angol (Nyeste Katalin)
7.c tagozatos német
7.c tagozatos biológia
8.a tagozatos angol *
8.b magyar irodalom
8.c matematika
9.a (hat évfolyamos) magyar irodalom
9.d (négy évfolyamos) tagozatos angol
9.d (négy évfolyamos) matematika (Czinki József)
11.a (hat évfolyamos) történelem
vezetői konzultáció (Koncz Levente igazgatóhelyettes)
diáktanács konzultáció

3. óra (10:30-11:15)
7.a
tagozatos angol (Széllné Hajdú Indira) **
7.b magyar irodalom
7.c matematika (változás: 7.c tagozatos német helyett)
7.c tagozatos kémia
8.a matematika
8.a tagozatos angol *
8.c történelem
9.b (hat évfolyamos) tagozatos matematika
9.c (hat évfolyamos) tagozatos biológia
9.d (négy évfolyamos) fizika
diáktanács konzultáció

4. óra (11:30-12:15)
7.a
tagozatos angol (Széllné Hajdú Indira) **
7.b tagozatos matematika
7.c magyar irodalom
8.a biológia
8.b történelem
8.c tagozatos német
9.a (hat évfolyamos) matematika
9.d (négy évfolyamos) német nemzetiségi nyelv
10.a (hat évfolyamos) spanyol (2. idegen nyelv)
diáktanács konzultáció

A *-gal jelölt két órát ugyanaz a tanár tartja a 8.a két különböző csoportjában.
A **-gal jelölt két óra ugyanannak a csoportnak két egymást követő órája lesz.