1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Archívum » Emléktábla-avatás Marosvölgyi Jánosné tanárnő tiszteletére – elhalasztva

Emléktábla-avatás Marosvölgyi Jánosné tanárnő tiszteletére – elhalasztva

Egykori tanítványai kezdeményezésére emléktáblát avatunk főlépcsőházunkban a tavaly áprilisban elhunyt Marosvölgyi Jánosné tanárnő emlékére. Az ünnepségre várjuk mindazokat, akik akár tanárként, akár diákként valaha együtt dolgoztak a tanárnővel és jó szívvel gondolnak vissza rá. Kérjük, az emlékezők hozzanak magukkal egy-egy szál virágot.

Mindenki, aki hozzá kíván járulni a táblaállítás költségeihez, felajánlását az Árpád Gimnáziumért Közhasznú Egyesület 10918001-00000103-47980000 számú bankszámlájára fizetheti be, az átutalás közleményében feltüntetve, hogy “Marosvölgyi Jánosné tanárnő emléktáblájára”.

A rendkívüli helyzetre tekintettel az emléktábla avatásának időpontjáról később, honlapunkon adunk majd tájékoztatást.