Főoldal » Felvételi eljárás 2016/17 » Igazgatói tájékoztató a felvételi eljárásról

Igazgatói tájékoztató a felvételi eljárásról

A felvételi eljárási rendről és az Óbudai Árpád Gimnáziumról 2016. november 7-én (hétfőn) 17 órától a nyolcadikosok, november 14-én (hétfőn) 17 órától pedig a hatodikosok és szüleik számára tartunk igazgatói tájékoztatót iskolánk nagyelőadójában. Ekkor a leendő osztályfőnökökkel is találkozhatnak az érdeklődők.

A tájékoztatóra érkezők figyelmét felhívjuk, hogy a gimnázium környékén este 18 óráig fizetős a parkolás. Az iskola előtti kis utcában (a Nagyszombat utca szervizútján) táblával jelzett várakozási tilalom van érvényben, és a Közterület Felügyelet rendszeresen megbünteti az ezt figyelmen kívül hagyókat.

Mindezekre tekintettel a tájékoztatók idején az iskola udvarán (kapacitásunk erejéig) parkolási lehetőséget biztosítunk az autóval érkezőknek. Az udvarra a Szőlő utcai kapun át hajthatnak be. Az autók leparkolása után a gimnázium épületébe a főbejáraton át léphetnek be, mely az udvar bejáratától a Szőlő utca-Nagyszombat utca útvonalon kb. 100 méteres sétával érhető el. Aki pedig megteheti, azt kérjük, hogy vegye igénybe a közösségi közlekedést, tekintettel arra, hogy az igazgatói tájékoztatóval párhuzamosan zajló fogadóórákra is várhatóan sokan érkeznek autóval.