1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Felvételi eljárás 2014/15 » Később jelenik meg a végleges felvételi jegyzék

Később jelenik meg a végleges felvételi jegyzék

Tisztelt Szülők!

Felvételi tájékoztatónkban úgy szerepelt, hogy a felvételi eljárás végeredményét jelentő végleges felvételi jegyzéket április 20-án jelentetjük meg a honlapunkon, s az eredményről április 25-ig postai úton értesítünk minden jelentkezőt.

A középfokú felvételi eljárást meghatározó határidőket tartalmazó 35/2014. (IV. 30.) EMMI-rendeletet azonban időközben módosították. Ez alapján a Felvétel Központtól csak április 22-én kapjuk meg az értesítést a felvételi jegyzékről, s ezt követően (tehát 22-én vagy 23-án) lesz módunk azt a honlapunkon közzétenni. A jelentkezők postai értesítésének új határideje április 29-e.

Köszönjük a megértésüket!