1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Mozaik munkaközösség » Köztársasági elnöki kitüntetést kapott dr. Radics Éva tanárnő

Köztársasági elnöki kitüntetést kapott dr. Radics Éva tanárnő

Örömmel és büszkeséggel értesültünk róla, hogy Áder János köztársasági elnök úr dr. Radics Évának, a grazi Zeneművészeti Egyetem nyugalmazott tanárának, aki sok-sok évvel ezelőtt iskolánk diákja, majd tanára is volt, az európai és a magyar zenekultúra hírnevét öregbítő, több évtizedes zenetanári, karnagyi és zenetudományi pályája, valamint értékteremtő kulturális közéleti tevékenysége elismeréseként a Magyar Érdemrend Lovagkeresztje kitüntetést adományozta. A laudációt Szokolay Sándorné dr. Weltler Magdolna mondta, a kitüntetést dr. Perényi János, Magyarország rendkívüli és meghatalmazott nagykövete adta át 2018. február 1-jén Bécsben.

A tanárnőnek szívből gratulálunk!