1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Eredményeink 16/17 » Második helyezés a fizika OKTV döntőjében – Frissítve: árpádos diák a fizika diákolimpiai csapatban!

Második helyezés a fizika OKTV döntőjében – Frissítve: árpádos diák a fizika diákolimpiai csapatban!

A fizika OKTV (Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny) döntőjében nagy sikert ért el Marozsák Tóbiás (11.b), Gärtner István tanítványa, aki egy ponttal lemaradva a győztes mögött a 2. helyen végzett.

Tóbiás egyedülálló teljesítménnyel négy különböző tantárgyi OKTV (a fizika mellett informatika, kémia és matematika) döntőjébe jutott be.

Friss hír: Tóbiás bekerült a májusi, Észtországban első alkalommal megrendezésre kerülő Európai Fizika Diákolimpián induló 3 fős, és a júliusi, Indonéziában megrendezésre kerülő Nemzetközi Fizika Diákolimpián induló 5 fős magyar csapatba. Felkészítésében dr. Mezei István és iskolánk korábbi tanára, dr. Vankó Péter is részt vett.

Szívből gratulálunk!