1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Történelem munkaközösség » Népek kultúrája – kirándulás Szentendrére
Népek kultúrája – kirándulás Szentendrére

Népek kultúrája – kirándulás Szentendrére

A járványhelyzet nehézségei ellenére, az alapvető higiéniai és egészségügyi szabályok betartásával sikeresen zajlott le idén is a hagyományos szentendrei kirándulásunk. A dr. Szendi Emma tanárnő által vezetett tanulmányi sétákon szept. 26-án és okt. 3-án összesen 35 diákunk vett részt a 7. a, illetve a 7. c osztályokból. A gyerekek a Skanzenben igen remek színvonalú, készségfejlesztő, a történelemórákon elvárt forráselemzést is támogató interaktív foglalkozásokon vehettek részt. Jelmezbe öltözött figurák is szórakoztatták őket. Az óváros emlékeinek megtekintése után a Görög kancsó étterem látta vendégül a diákokat. A tanárnő munkáját két tanárjelölt, Németh Réka és Hadászi Anna segítették.