Főoldal » Német munkaközösség archívum » Nyári német nyelvi tábor (Bodensee)
Nyári német nyelvi tábor (Bodensee)

Iskolánk nyári nyelvi tábort szervez Oberreuteba, a Bodensee Ausztria, Svájc és Németország által határolt csücskébe.

A tábor a már ismert rendszerben zajlik: délelőttönként anyanyelvi tanárokkal fognak tanulni a gyerekek, délután pedig kirándulnak a magyar kísérő tanárok szervezésével .

A tanulók tudásszintjüknek megfelelő csoportokban tanulnak majd. Esténként még gyakorló feladatokat oldanak meg .

Időpont: 2016. július 24-30.

Tanítás: Heti 12 óra anyanyelvi tanárokkal, 1-2 óra korrepetálás magyar némettanárral
Elhelyezés: 2-5 ágyas fürdőszobás szobákban, teljes ellátással
Utazás: autóbusszal (indulás vasárnap reggel, érkezés szombat este)

Tervezett kirándulások: Meersburg, Lindau, Friedrichshafen, Mainau, Schaffhausen, Rheinfall, Stein am Rhein.

A kirándulás ára: 150 Euró (júniusban kell fizetni, a belépők költségét is tartalmazza) és 26 800 Ft (ebből 5 000 Ft előleget november 15-ig az iskolában kell befizetni a többit júniusban)

Jelentkezési határidő: 2015. november 15.

Szervező tanár: Csorbáné Tóth Irén

A jelentkezési lap erre a linkre kattintva elérhető.