1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Felvételi eljárás 2014/15 » Nyílt nap

Nyílt nap

November 26-i nyílt napunkra regisztrált vendégeinket 8 órától várjuk az iskola aulájában. Itt történik a személyes regisztráció és a menetlevelek átvétele. Az első nyílt órák 8:30-kor kezdődnek. Kérjük, hogy legkésőbb az órák kezdete előtt 3 perccel foglalják el helyüket a megfelelő teremben.

Minden évben akadnak olyanok, akik részvételi szándékuk előzetes jelzése ellenére végül nem tudnak megjelenni a nyílt napon. Az ő helyükön tudunk fogadni  korlátozott számban  a helyszínen jelentkezőket is. Az előzetes regisztráció nélkül érkezőket is arra kérjük, hogy az aulában jelentkezzenek, ahol tájékoztatást kaphatnak az egyes órákon még fennmaradt üres helyekről.

A nyílt napot követő, 12:30-kor kezdődő fórumra (regisztrációtól függetlenül) minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Bármilyen további kérdéssel Kis Róbert vagy Koncz Levente igazgatóhelyettesekhez fordulhatnak. Köszönjük megtisztelő érdeklődésüket!