Főoldal » Mozaik munkaközösség » Pályázati eredmény

Pályázati eredmény

A Fővárosi Könyvtárostanárok Műhelye pályázatot hirdetett “A könyvtárostanár az iskola krónikása” címmel, melyre Bertha Irma tanárnő készített pályamunkát. Az archív anyagok feldolgozása, a fontos dokumentumok gyűjtése, /ballagási tablók, DVD felvételek az iskolai programokról, iskolaújságok, cikkek, publikációk a gimnáziumról, tanárok munkái, stb./ az évkönyv szerkesztése, a Krónika faliújság, a hagyományok őrzése a könyvtári munka fontos része. A tanárnő a dolgozatában igyekezett bemutatni, hogy ezek a résztevékenységek mennyire összefüggenek egymással, s hogy ez a munka mennyire fontos a szellemi örökség megőrzése érdekében és az iskolához való kötődés erősítésében. Az MFPI által szervezett rendezvénysorozaton kolléganőnk pályázatát elismerő oklevéllel jutalmazták. Gratulálunk!