Főoldal » Mozaik munkaközösség » Rajzkiállítás

Rajzkiállítás

Az Árpád Gimnázium diákjainak vizuális kultúra órákon készített munkáiból állítottam össze egy válogatást. Festmények és grafikák, rajzi tanulmányok és fantáziarajzok, versillusztrációk különböző technikával és témában kerültek be a válogatásba. A cél az volt, hogy megmutassuk milyen sokoldalúan tehetségesek a nálunk tanuló diákok és milyen szép képeket készítenek kortól, nemtől és tagozattól függetlenül a rajzórákon.  Az alkotók között Pongrácz Rita 11.a neve szerepelt legtöbbször, de Károlyi Kornélia 10.b, Valaczkai Délia 9.a és Svarcz Enikő 9.c is több rajzával mutatkozott be.   A kiállítást Szabó Imre tanár úr meghívására, az AKG aulájában 2017. december 4-9-ig láthattak a nézők.  A továbbiakban iskolánk aulájában lesz megtekinthető.

Svarczné Micheller Erzsébet