1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Felvételi eljárás 2015/16 » Szülői értekezlet a felvett tanulók szülei számára

Szülői értekezlet a felvett tanulók szülei számára

Tájékoztatjuk a leendő árpádosokat és szüleiket, hogy a számukra meghirdetett szülői értekezlet (a kiküldött értesítő leveleknek megfelelően, de a tanév helyi rendjében korábban tervezett időpontnál két héttel később) május 23-án (hétfőn), 17 órakor lesz a gimnázium nagyelőadójában.

A szülői értekezletre érkezők figyelmét felhívjuk, hogy a gimnázium környékén este 18 óráig fizetős a parkolás. Az iskola előtti kis utcában (a Nagyszombat utca szervizútján) táblával jelzett várakozási tilalom van érvényben, és a Közterület Felügyelet rendszeresen megbünteti az ezt figyelmen kívül hagyókat. Ezért a szülői értekezlet ideje alatt az iskola udvarán parkolási lehetőséget biztosítunk az autóval érkezőknek. Az udvarra a Szőlő utcai kapun át hajthatnak be. Az autók leparkolása után a gimnázium épületébe a főbejáraton át léphetnek be, mely az udvar bejáratától a Szőlő utca-Nagyszombat utca útvonalon kb. 100 méteres sétával érhető el. Aki pedig megteheti, azt kérjük, hogy vegye igénybe a közösségi közlekedést.