1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Felvételi eljárás 2019/20 » Tájékoztatás a nyílt napról, parkolási lehetőség (2019/20)

Tájékoztatás a nyílt napról, parkolási lehetőség (2019/20)

A nyílt napon (november 20-án) 8 órától (a 7:30-kor kezdődő iskolabejáró körsétára regisztráltakat 7:15-től) az aulában várjuk a résztvevőket annak érdekében, hogy megjelenésüket rögzíthessük és egyéni „menetlevelüket” átadhassuk. A főépületbe ezen menetlevél felmutatásával léphetnek be. Kérjük, hogy legkésőbb 8:20-ig (illetve az első látogatni kívánt óra kezdete előtt 10 perccel) érkezzenek meg. Nyílt napunkon a tanórákon csak a korábban regisztrált jelentkezőket tudjuk fogadni, további regisztrációt, valamint regisztráció nélkül érkezőket (a férőhelyek betelte miatt) fogadni sajnos nem áll módunkban.

Regisztráció nélkül látogatható foglalkozások:
8:30 és 9:30 konzultáció a diáktanács tagjaival
9:30 vezetői konzultáció (Koncz Levente igazgatóhelyettes)
11:30 vezetői konzultáció (Gyimesi Róbert igazgató)

A nyílt napra érkezők figyelmét felhívjuk, hogy a gimnázium környékén reggel 8 órától fizetős a parkolás. Az iskola előtti kis utcában (a Nagyszombat utca szervizútján) táblával jelzett várakozási tilalom van érvényben, és a Közterület Felügyelet rendszeresen megbünteti az ezt figyelmen kívül hagyókat. Ezért a nyílt nap ideje alatt (kapacitásunk erejéig) az iskola udvarán parkolási lehetőséget biztosítunk az autóval érkezőknek. Az udvarra a Szőlő utcai kapun át hajthatnak be. Az autókat a sportpályán parkolják le, majd ezután a gimnázium épületébe a főbejáraton át léphetnek be, mely az udvar bejáratától a Szőlő utca-Nagyszombat utca útvonalon kb. 100 méteres sétával érhető el. Aki pedig megteheti, azt (a látogatók várhatóan nagy számára tekintettel) kérjük, hogy vegye igénybe a közösségi közlekedést.