1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Angol munkaközösség archívum » Trinidad az Árpád Gimnázium könyvtárában

Trinidad az Árpád Gimnázium könyvtárában

A Könyvtárak Hónapja alkalmából meghirdetett Skype-projekt keretében négyen (Bajmóci Vivien, Baráth Petra, Felfalusi Éva, Kardos Orsolya) a 10.a osztályból beszélgettek a St. Joseph’s Convent Port of Spain iskola egy osztályával Skype-on december első hetében.

A három órás beszélgetés során a diákok meséltek az életükről, az iskoláról, a szokásaikról és az országaikról. Megtudtuk például, hogy Trinidadban a Karácsonyt a december 25-i nagy családi reggelivel ünneplik.

Igyekszünk, hogy legyen folytatása ennek a nagyszerű beszélgetésnek. Ha valaki kíváncsi még további érdekességekre Trinidadról, itt olvasható.