Főoldal » Mozaik munkaközösség » Végrendelet – filmvetítés

Végrendelet – filmvetítés

Az iskola könyvtárában  december 15-én délután a ClearGate Studio Végrendelet című filmjét vetítettük, majd ezután közönségtalálkozót szerveztünk. A film Csongrádi Máté 11. d és Gutási Ádám 9.c forgatókönyve alapján készült. A vetítés után beszélgethettünk az alkotócsapat jelenlévő tagjaival.  A találkozón a werkfilmet is megnéztük, és bepillantást nyertünk a film készítésének vicces, izgalmas helyzeteibe. A vetítésre diákok és tanárok is eljöttek, a beszélgetés kellemes hangulatban kötetlenül zajlott.

A ClearGate Studio 2017 elején alakult, Gutási Ádám és Csongrádi Máté vezetésével, de a film alapötlete már 2016-ban megszületett  egy angol nyelvlecke alapján. A Végrendelet című filmet először 2017. november 4.-én mutatták be az OKK-ban.

Rövid ajánló és link a filmhez:

András élete komolyan felfordul. Feleségével, Dórával és lányával, Barbarával erősen megromlik a kapcsolata a munkához kötődő szenvedélye miatt. Tekintsétek meg ezt a lenyűgöző ifjúsági filmet!

Svarczné Micheller Erzsébet