1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Erasmus+ 18/19 » Disszemináció a matematika munkaközösségben

Disszemináció a matematika munkaközösségben

A matematika munkaközösség három tagja vesz részt az “Interdiszciplináris oktatás felé” című Erasmus+ projektben. Október 8-án az Erasmus+ projektek lehetőségeit ismertették és a nyári továbbképzéseken szerzett tapasztalatokat, készségeket mutatták be  a munkaközösség számára.

Erasmus+ 2018/19

Kézér Ildikó és Sztojcsevné Fekete Mária CLIL képzésen számos módszertani ötlettel gazdagodott, melyek nem csak a két tannyelvű oktatásban hasznosíthatók.

Zombori Anna pedig digitális eszközök használatáról szerzett újabb tapasztalatokat.

Digitális eszközök használata tanulmányutakon

November 13-án Zombori Anna informatika óra keretében angol nyelven mutatta be a 10.b osztályban a Google My Maps nyújtotta lehetőségeket. A diákokkal együtt olyan térképet készítettek, mely Budapest számukra kedves nevezetességeit mutatja be.

Creating a multimedia track with Google My Maps