1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Felvételi eljárás 2016/17 » Regisztráció december 1-jei nyílt napunkra

Regisztráció december 1-jei nyílt napunkra

Nyílt napunkat december 1-jén (csütörtökön) tartjuk. Ekkor összesen legfeljebb négy óra meglátogatására lesz lehetőség 8:30 és 12:30 között. Összesen 39 látogatható tanórát illesztettünk a nyílt nap programjába. A leendő osztályfőnökök által tartott órákat külön jelezzük. Ezeken kívül valamennyi órában lehetőség van találkozni, beszélgetni az iskolai diáktanács képviselőivel, s tőlük tájékozódni iskolánkkal kapcsolatban. A harmadik és negyedik órában pedig vezetői konzultációt tart először Gyimesi Róbert igazgató, majd Koncz Levente beiskolázásért felelős igazgatóhelyettes. Ezekre az órákra is kérjük, hogy regisztráljanak az érdeklődők.Végül a negyedik óra után lehetőség van részt venni egy iskolabemutató körsétán Gyimesi Róbert igazgató vezetésével (ez a program sajnos már betelt).

A nyílt napról, a meglátogatható órákról és a regisztrációról további részletes információkat itt olvashatnak.

A regisztrációs űrlapot itt találják. A regisztráció délután 16 óra és reggel 8:30 között szünetel.