1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Felvételi eljárás 2015/16 » Regisztráció november 25-i nyílt napunkra

Regisztráció november 25-i nyílt napunkra

Nyílt napunkat november 25-én (szerdán) tartjuk. Ekkor összesen legfeljebb négy óra meglátogatására lesz lehetőség 8:30 és 12:30 között. Összesen 38 látogatható tanórát illesztettünk a nyílt nap programjába. A leendő osztályfőnökök által tartott órákat külön jelezzük. Ezeken kívül valamennyi órában lehetőség van találkozni, beszélgetni az iskolai diáktanács képviselőivel, s tőlük tájékozódni iskolánkkal kapcsolatban. Az első két órában pedig vezetői konzultációt tart először Gyimesi Róbert igazgató, majd Koncz Levente beiskolázásért felelős igazgatóhelyettes. Ezekre az órákra is kérjük, hogy regisztráljanak az érdeklődők.

A nyílt napról, a meglátogatható órákról és a regisztrációról további részletes információkat itt olvashatnak. (A korábban előzetesen meghirdetett tervhez képest egy változás történt: a harmadik órában 7.c tagozatos német nyelv helyett 7.c matematika óra látogatható.)

A regisztrációs űrlapot itt találják.